I love SwiatArtsty.pl

Bezpieczne zakupy

Płacę z PayU  Program Ochrony Kupujących

Współpracujemy

Olga Pośnik

..

Partnerzy i Przyjaciele

KOLORY

Kolory

Blog stworzony przez Panią Julitę Szwedo. Nosi nazwę "KOLORY" -dlaczego?-otóz wszystkie kolory które nas otaczają stworzył Bóg i autorka je kocha :)...kolory są dla niej ciagłą inspiracją:)

Na blogu ukazuje swoje prace scrapowe -albumy, kartki, pudełka, zakładki....jak również ostatnio -to, co pokochała- czyli obrazy mix-mediowe:) ...Zapraszamy do zaglądania i pozostawiania kilka słów od siebie.

Odwiedź stronę blogu.

WYDAWNICTWO PROMYCZEK

WYDAWNICTWO PROMYCZEK

Podstawowa działalnością Wydawnictwa Promyczek jest publikowanie ogólnopolskiego miesięcznika dla dzieci - „Promyczek Dobra”.

Oprócz miesięcznika wydawnictwo ma na swoim koncie kilkanaście pozycji literatury dziecięcej, głównie o tematyce religijnej.

Wydawnictwo sprawuje również, opiekę nad zespołem muzycznym „Promyczki Dobra”.

Odwiedź stronę wydawnictwa.

TWOJE PIÓRO

TWOJE PIÓRO

Są przedmioty, które pomagają nam w codziennym życiu, spełniają określone funkcje. Są takie, które oprócz funkcji użytkowych posiadają cechy szczególne... współgrają z naszym charakterem, są dopełnieniem naszej osobowości, bezpośrednio na nas wpływają...

Właśnie takie produkty chcemy Państwu zaproponować. U nas znajdziecie Państwo produkty światowych liderów, między innymi:Parker, Waterman, Sheaffer, Pelikan, Faber Castell, Graf von Faber Castell, Porsche Design, Manuscript, Herlitz, Bic, Ballograf, Diplomat, Tombow, Pilot.

Odwiedź stronę sklepu.

"IMBRYKART" - GALERIA RĘKODZIEŁA

"IMBRYKART" - GALERIA RĘKODZIEŁA

Prace wykonywane są w różnych technikach artystycznych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani moja twórczością zapraszam do jej przeglądania.

Odwiedź stronę galerii.

KLUB MALUCHA PANDA

KLUB MALUCHA PANDA

Klub Malucha Panda to miejsce stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Panda bawi, uczy, inspiruje!

Stawiamy sobie za cel wspomaganie i wspieranie rodziców w wychowaniu ich dzieci. W naszym Klubie zapewniamy przyjazną i domową atmosferę, w której dzieci szybko się aklimatyzują. Dzięki temu macie Państwo gwarancję, iż Wasze pociechy będą uśmiechnięte i radosne.

Głównym założeniem Klubu jest wspieranie i ukierunkowywanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi.

Zapewniamy stałą opiekę nad dziećmi w wieku 8 miesiąca do 5 lat oraz szereg różnorodnych zajęć w formie warsztatów twórczych dla dzieci i rodziców.

Odwiedź stronę klubu.

Dbamy o Klienta

Darmowa dostawa od 400 złotych brutto Ekspresowa dostawa
Nowe super ceny  

Współpracujemy z...

Ceneo Nokaut Opineo

Torby Hinza

Sklep internetowy Shoper.pl