FARBY DO TWARZY – O CO Z TYM CHODZI I JAKIE WYBRAĆ?

Niektóre pomysły wydają się czasami szalone. Jednym z nich jest z pewnością pomalowanie sobie twarzy - w formie rozrywki i zabawy, czy w formie artystycznej. Może to jednak dostarczyć sporo frajdy, a wrażenia z realizacji tego pomysłu mogą być nie do opisania. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby farbki do twarzy zostały odpowiednio dobrane.

Przede wszystkim chodzi o zdrowie skóry - należy zadbać o to, by jej nie podrażnić lub nie spowodować ewentualnej wysypki i innych problemów skórnych. Powinniśmy zatem wybrać taki produkt, który jest przebadany dermatologicznie. Odpowiednie użytkowanie również jest kluczem do czerpania maksymalnej zabawy oraz radości z malowania twarzy. Na rynku istnieje wiele rodzajów farb do twarzy, które mogą zamienić zwykły, szary dzień, w radosny, pełen humoru i śmiechu czas! W naszym sklepie zgrupowaliśmy te, które sami przetestowaliśmy na sobie lub naszych najbliższych i które możemy Wam jako produkty premium. Są to Snazaroo, Paint Glow, GRIM'TOUT.

Efekt końcowy jest świetny, a użytkowanie i sposób aplikacji prosty

Absolutnym hitem są obecnie farby fluorescencyjne do twarzy. Stworzone zostały specjalnie na potrzeby malowania tej części ciała i są przebadane pod kątem dermatologicznym. Spełniają także wszelkie normy antyalergiczne. Mając już ustaloną koncepcję i wzór malunku możemy przystąpić do pracy. Jak należy prawidłowo wykonać rysunek? Jak posługiwać się farbą, aby nie sprawiało to bólu i dodatkowo osiągnąć estetyczny, zamierzony efekt? Przede wszystkim należy delikatnie nakładać farbę na twarz i powielać kolejne warstwy, w przypadku, gdyby kolor był niewyraźny. To w zasadzie jedyne wyzwanie, cała procedura jest niezwykle prosta. Wysokiej jakości farby zostały stworzone w sposób przyjazny dla twarzy i nie będą powodować bólu, uczucia pieczenia czy swędzenia.

Farba fluorescencyjna do twarzy posiada zdolność świecenia w ciemności. Co za tym idzie, możemy stworzyć fenomenalne uwieńczenie kostiumu czy przebrania. Zdecydowanie farba fluorescencyjna to hit takich imprez jak Helloween czy zabawa karnawałowa.

Najlepsze farby do twarzy

Efekty są znakomite, farba szybko się zmywa, a radość jest nieoceniona, zwłaszcza dla dziecka. Pozytywnym aspektem farb do twarzy jest łatwość w ich nakładaniu. Nie musimy korzystać z usług profesjonalisty, który opanował do perfekcji sztukę make-upu. Możemy samodzielnie i w prosty sposób namalować na swojej lub czyjejś twarzy cokolwiek tylko zapragniemy. Wzór i kształt nie gra roli – ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Farby do twarzy są przyjazne dla naszej skóry (oczywiście - jak już wcześniej wspomnieliśmy - należy wybierać jedynie te przebadane dermatologicznie). Mogą stworzyć niepowtarzalny klimat - nie tylko na imprezie, ale również świetnie się sprawdzą w domowym zaciszu, uszczęśliwiając dziecko, które z zachwytem stworzy z ich pomocą magiczne pejzaże na twarzy, świecące w ciemności!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl