SZKICOWNIK LEUCHTTURM - ROZWIJAJ SWÓJ TALENT

Szkicowniki książkowe są bardzo przydatnym narzędziem pracy dla rysowników, malarzy, projektantów i kaligrafistów. Można je zabrać w plener, mieć je zawsze pod ręką - tak, aby w chwili natchnienia mieć sposobność po nie sięgnąć i przelać obrazy oraz wizje na papier. Najlepiej, aby był dobrej jakości i dostarczał przyjemnych wrażeń podczas korzystania z niego. Czy dobry szkicownik może mieć wpływ na naszą kreatywność?

Profesjonalny szkicownik Leuchtturm

Szkicownik Leuchtturm jest świetnym pomysłem na prezent. Możesz zachęcić nim dziecko do rozwijania swoich twórczych talentów. Podkreślisz także przez gest podarunku więź z młodym człowiekiem, pokazując mu, że interesują cię jego pasje oraz widzisz w nim potencjał. Szkicownik ma możliwość personalizacji, dzięki dołączonym sześciu naklejkom (w tym trzem grzbietowym) oraz miejscu na wpis na pierwszej stronie. Dobrym dodatkiem do niego jest kieszeń przyklejona do wnętrza tylnej okładki. Można w niej gromadzić bardziej osobiste zapiski, wprawki, kompozycje nie tylko swojego autorstwa, albo ulubione dzieła w wersji miniaturowej, służące za wzór i inspirację. Minimalistyczna, nierozpraszająca wierzchnia część nadaje szkicownikowi Leuchtturm elegancji i uniwersalności. Dzięki temu możesz być pewien, że zostanie on z powodzeniem wykorzystany przez osobę nim obdarowaną.

Najlepsze szkicowniki Leuchtturm

Przy wyborze szkicownika, który może także być notesem, warto kierować się kilkoma elementami: formatem, wagą, gramaturą papieru, a nawet zamknięciem. To ostatnie zapewnia wygodę, kiedy nosimy szkicownik Leuchtturm w torebce lub plecaku. Dzięki gumce nie będzie się on otwierał, kartki się więc nie poniszczą. Poza tym zamknięcie nadaje intymnego charakteru zeszytowi. Nie zawsze chcemy, aby ktoś miał dostęp do naszej twórczości albo chcemy dać jej możliwość spędzenia trochę czasu w szufladzie, zanim ujrzy światło dzienne. Format zależny jest od indywidualnych potrzeb. Niektórym może być potrzebne więcej przestrzeni - w takiej sytuacji najlepszym wymiarem będzie A4, innym z kolei wystarczy standardowy rozmiar zeszytowy A5.

Nasze szkicowniki Leuchtturm charakteryzują się trwałością, mogą więc posłużyć długi czas. Ich papier ma gramaturę 180 g/m2. Jest bezkwasowy i ma dużą odporność na wydrapywanie i wymazywanie. Sprawdzi się w przypadku korzystania z suchych technik rysunkowych, a także atramentu czy akwareli. Spełni więc najwyższe artystyczne wymagania!

Sprawdź wszystkie dostępne szkicowniki w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl