KOH-I-NOOR INSPIRACJE - ARTYSTYCZNE ZESTAWY TEMATYCZNE

W zestawie znajdują się również skomponowane przez fachowców narzędzia pracy, takie jak: pastele i kredki w odcieniach brązu, kolorowe lub w odcieniach szarości, ołówki grafitowe, gumka chlebowa, grafit w sztyfcie i sztyfty węglowe. Dzięki nim Twoja praca stanie się znacznie łatwiejsza i bardziej profesjonalna.

Nauka rysunku można zacząć od gotowych wzorów. Zgodnie z przedstawionymi wytycznymi śledzisz, w jakim kierunku podąża kreska rysownika, powoli pojmując to, w jaki sposób powstał cały szkic. Następnie przechodzisz do nadawania koloru narysowanym obiektom. W odpowiednich miejscach dodajesz cieni, poprzez zróżnicowanie nacisku kredki lub ołówka na kartkę papieru.

Są sytuacje, w których nie powinniśmy stawiać wyobraźni granic. Zwróćmy uwagę na to, że nasze bloki tematyczne mogą być jedynie bazą do tworzenia niepowtarzalnych rysunków i rozbudowania tego, co już widnieje na papierze. Zestawy Koh-i-noor sprawdzą się nie tylko w zakresie prywatnego użytku, ale też na przykład na lekcji plastyki, w niewielkim gronie. Z takich mini-dzieł sztuki mogą następnie powstawać szkolne galerie.

Na koniec powiemy o jeszcze jednej kwestii. Nietrafione prezenty to częsty przypadek. Można podzielić je na dwie grupy: prezenty pospolite, takie, które możemy wręczyć każdemu, oraz prezenty niepotrzebne (jak figurki, słodkie ozdoby nie pasujące do czyjegoś wnętrza domowego i śmieszne gadżety). "Inspiracje" Koh-i-noor nie należą do żadnej z tych kategorii. Są dedykowane artystycznym duszom, od najwcześniejszych ich lat. Obdarowanie nimi kogoś takiego jest tylko i aż wyrazem szacunku do jego zainteresowań, wsparcia w uprawianiu rzemiosła sztuki, ale przede wszystkim braku obojętności w stosunku do jego wewnętrznej natury. Zestawy Koh-i-noor to idealny prezent dla tych, którzy chcą rozwijać swój talent i szlifować umiejętności.

Zestawy Koh-i-noor dopracowane są w każdym szczególe. Każdy z nich zapakowany został w estetyczne pudełko, które może być używane również w celu dłuższego przechowywania w nim wszystkich znajdujących się w środku przyborów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl