FARBY ABSTRACT - BOGACTWO BARW I MOŻLIWOŚCI. MALUJ JAK PICASSO!

Jeśli planujemy stworzyć dzieło malarskie, wybór odpowiednich farb to jedna z najważniejszych kwestii, której powinniśmy poświęcić czas. Rozwiązania wysokiej jakości nie tylko sprawią, że sam proces tworzenia będzie dużo przyjemniejszy, ale też pozytywnie wpłyną na ostateczną prezencję dzieła oraz na jego trwałość. Jednym z szanowanych producentów farb akrylowych jest Sennelier.

Abstract farby - kilka rodzajów do wyboru

Sennelier od lat cieszy się prestiżem - marka już dawno zyskała miano sprawdzonego producenta artykułów dla plastyków. Potwierdza to m.in. fakt, że produktów Sennelier (dokładnie pasteli olejnych) używał sam Pablo Picasso!

Francuska firma opracowując farby Abstract przewidziała kilka rozwiązań kolorystycznych. Pasjonaci malowania wybierać mogą z barw o wykończeniu satynowym (36 kolorów), błyszczącym (12 kolorów), irydescencyjnym (6 kolorów) oraz fluorescencyjnym (6 kolorów). Taka mnogość rozwiązań pozwala znaleźć kolor, który najlepiej wpasuje się w artystyczną wizję malującego i pozwoli stworzyć unikalne dzieło.

Co wyróżnia farby Abstract?

Właściwa pigmentacja to cecha, której oczekujemy od wysokiej jakości farb. Dzięki niej wystarczy jedno pociągnięcie pędzla, aby na płótnie znalazła się wyrazista plama o żywym kolorze. Odpowiednia pigmentacja umożliwia łatwiejsze różnicowanie natężenia koloru oraz pozwala na świadomy zakup - w przypadku farb Abstract kolor znajdujący się na opakowaniu odpowiada dokładnie kolorowi farby. Wysoka koncentracja pigmentów decyduje nie tylko o tym, jak będzie się prezentować dzieło. Dobra jakość krycia sprawia również, że zużywamy mniej farb i będziemy mogli cieszyć się nimi przez dłuższy czas.

Abstract farby można nanosić na płótno za pomocą różnorodnych narzędzi. Niezależnie od tego czy ich użytkownik preferuje pędzel, czy szpachelkę, za każdym razem otrzyma plamę o nasyconym kolorze. Nakładanie farb dodatkowo ułatwia ich kremowa konsystencja. Mówiąc o sposobie aplikacji farb Abstract warto wspomnieć o tym, że można dokonywać tego również przy użyciu opakowania. Jest miękkie, toteż wystarczy jedynie odpowiednio je ścisnąć, aby wydobyć pożądaną ilość farby. Szczelne, nowoczesne opakowanie to praktyczne rozwiązanie, które umożliwia wykorzystanie całej zawartości oraz nie pozwala na dostanie się do środka nadmiaru powietrza, negatywnie wpływającego na kondycję farby.

Magiczny świat kolorów, do którego zaprasza producent farb Abstract to kusząca propozycja zarówno dla profesjonalistów, jak też dla osób, traktujących malowanie hobbystycznie.

Sprawdź wszystkie dostępne farby akrylowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl