Sprawdź więcej

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Twój własny obraz – malowanie po numerach

Malowanie po numerach jest szczególną techniką tworzenia obrazów na podstawie gotowego szkicu, którego poszczególne części oznaczone są cyframi. Zestaw do malowania, oprócz samego szkicu, zawiera komplet ponumerowanych farb akrylowych, dopasowanych do numerków na płótnie. Wśród dostępnych zestawów znaleźć można najróżniejsze obrazy, o zróżnicowanych wymiarach, stylu i stopniu trudności. Do najpopularniejszych motywów należą między innymi znane obrazy światowej klasy artystów, portrety zwierząt oraz atrakcyjne krajobrazy.

Technika polega na pokrywaniu poszczególnych części szkicu wybranymi kolorami. Najważniejsze jest to, aby wypełniać konkretne numery dopasowanymi do nich barwami. W ten sposób możliwe jest uzyskanie pożądanego efektu w postaci atrakcyjnego obrazu o odpowiedniej gamie kolorystycznej.

Gotowy obraz – od szczeniaków śpiących w koszyku, po autoportret Vincenta Van Gogha – można powiesić na ścianie, dodając estetyki wybranemu wnętrzu.

Malowanie po numerach dla początkujących

Wciąż rosnąca popularność kreatywnej rozrywki, jaką jest malowanie po numerach, sprawia, że wśród dostępnych zestawów znajdują się pakiety o najróżniejszym stopniu trudności. To zarówno zestawy dla zaawansowanych i doświadczonych miłośników zmieniania numerów w pola kolorów, jak i te przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z malowaniem po numerach. Rozrywka ta jest doskonałym wyborem dla każdego – także dla najmłodszych. Malowanie po numerach ze zdjęcia, znanego obrazu czy pięknego krajobrazu może być również świetnym, niekonwencjonalnym sposobem na wspólne spędzenie czasu z bliskimi. Kreatywna zabawa dzieci i rodziców pozwoli zbliżyć się członkom rodziny i znaleźć wspólne zainteresowania, a co za tym idzie także podłoże głębokiego porozumienia. Malowanie po numerach to także idealna alternatywa dla popularnych zjadaczy czasu: jak telewizor czy internet, przed którymi spędzamy tak wiele wolnych chwil.

Odpowiedź na stres

Łączenie tych samych numerów w pola o jednakowym kolorze jest formą rozrywki szczególnie chętnie wybieraną przez zapracowane osoby, o napiętym grafiku. Intensywny tryb życia zawodowego może przyczynić się do nerwowości i stresu, które warto regularnie rozładowywać. Odpowiednim sposobem jest właśnie malowanie po numerach. Staranne tworzenie obrazów na podstawie gotowych szkiców pozwala na skuteczne rozładowanie stresów całego dnia czy tygodnia pracy. Rozrywka ta pomaga się wyciszyć i uspokoić, a przy okazji ćwiczyć sztukę cierpliwości.

Szeroki wybór obrazów dla starszych i młodszych

Jednym z najważniejszych walorów rozrywki, jaką jest malowanie po numerach, jest fakt, że każdy bez problemu będzie w stanie znaleźć obraz odpowiadający jego gustowi i poczuciu stylu. Szeroki wybór gotowych do malowania szkiców obejmuje zarówno idealne dla najmłodszych obrazy przedstawiające zwierzęta czy postacie z bajek, jak również reprodukcje znanych obrazów oraz ponadczasowe i doskonałe dla każdego kwiaty czy krajobrazy.

Malowanie po numerach ze zdjęcia

Malowanie po numerach może być również sposobem na wyjątkowe uatrakcyjnienie własnych zdjęć. Wystarczy jedynie zamówić wykonanie szkicu z cyferkami na podstawie wybranego zdjęcia – portretu rodzinnego lub obrazu swojego pupila – aby samodzielnie stworzyć z niego wyjątkowe dzieło sztuki i niepowtarzalną pamiątkę! Malowanie po numerach ze zdjęcia to połączenie kreatywnej rozrywki i sposobu na atrakcyjny wystrój wnętrza.

Doskonały pomysł na prezent!

Zestaw do samodzielnego malowania po numerach to nie tylko sposób na nietypową rozrywkę – samodzielną lub w gronie rodzinnym, ale także pomysł na wyjątkowy prezent. Numerowany obraz może posłużyć jako upominek zarówno w formie do zapełnienia kolorami, jak i w postaci gotowego już dzieła.

Wyjątkowe obrazy malowane po numerach świetnie sprawdzą się jako:

  • prezent ślubny,
  • upominek z okazji rocznicy ślubu,
  • prezent na parapetówkę,
  • oryginalny prezent urodzinowy.

Taki produkt świetnie sprawdzi się jako prezent między innymi dla osób interesujących się malarstwem lub szeroko pojętą sztuką. Stworzony na podstawie zdjęcia może także pełnić funkcję wyjątkowej pamiątki sprezentowanej młodej parze czy małżeństwu obchodzącemu rocznicę.

Na atrakcyjność tego rodzaju prezentu zdecydowanie wpływa fakt, że możliwe jest samodzielne wybranie niemal dowolnego obrazu, przygotowanego do wypełnienia estetyczną gamą kolorów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl