Opcje przeglądania
Sprawdź więcej
Zakreślacz Faber Castell Metallic - Pearl rose
Zakreślacz Faber Castell Metallic - Pearl rose
5,50 zł 4,90 zł
szt.
Zakreślacz Faber Castell Metallic - Glamorous gold
Zakreślacz Faber Castell Metallic - Glamorous gold
5,50 zł 4,90 zł
szt.
Zakreślacz Faber Castell Metallic - Glorious Red
Zakreślacz Faber Castell Metallic - Glorious Red
5,50 zł 4,90 zł
szt.
Zakreślacz Faber Castell Metallic - Precious green
Zakreślacz Faber Castell Metallic - Precious green
5,50 zł 4,90 zł
szt.
Pastele olejne SENNELIER ASSORTED COLORS  72 kol.
Pastele olejne SENNELIER ASSORTED COLORS 72 kol.
719,00 zł 647,00 zł
szt.
Zestaw Farb DERWENT Shade and Tone Mixed Media Set
Zestaw Farb DERWENT Shade and Tone Mixed Media Set
105,00 zł 89,25 zł
szt.
Zestaw akwarelowy ZIELER - torba + akcesoria
Zestaw akwarelowy ZIELER - torba + akcesoria
332,70 zł 240,00 zł
szt.

Blog Świata Artysty

Sztalugi trójnogi


 

Każdy malarz, rysownik czy grafik najlepiej wie, jak ważne jest posiadanie niezbędnych do ich pracy przyborów. W końcu natchnienie może nadejść w każdej chwili. Niezależnie od tego, czy jesteśmy wyznawcami właśnie tej teorii, mówiącej o nagłym olśnieniu, legendarnej wenie, czy też, nie czekając na znak z niebios, po prostu siadamy przed płótnem i pracujemy nad swoim warsztatem, wierząc w to, że doskonałość to wypadkowa ciężkiej pracy połączonej z talentem. Szanse na to, że stworzymy dzieło sztuki, szkicując węglem na kawałku serwetki na kolanie, są niestety niewielkie. Aby nasze zdolności miały szansę na rozwój, musimy zainwestować w narzędzia, które pozwolą nam dowiedzieć się, w jakiej technice się odnajdujemy i wypracować własny styl. Sztalugi trójnożne do pracy w studiu z pewnością należą do obowiązkowych elementów, które ułatwią nam pracę i umożliwią stworzenie dzieł, o których być może już niedługo będzie głośno na całym świecie.

Sztalugi trójnożne do malowania - szeroki wybór dla hobbystów i profesjonalistów

Dostępne w naszym sklepie z wyposażeniem dla plastyków sztalugi trójnogi są dedykowane zarówno początkującym, hobbystom, studentom, jak i zawodowym malarzom. Są niezbędnym wyposażeniem profesjonalnych pracowni malarskich. Nadają się również do pracy w plenerze, gdy chcemy stworzyć pejzaż niczym najsłynniejsi impresjoniści lub szukamy inspiracji w naturze.

Oferujemy sztalugi trójnożne do malowania do samodzielnego montażu lub modele, które są gotowe do odbioru osobistego. Jeśli wybierzesz model do samodzielnego złożenia, Twoja przesyłka będzie zawierała wszystkie niezbędne elementy oraz instrukcję montażu, które umożliwią Ci samodzielne złożenie drewnianej sztalugi trójnożnej. Produkty, które u nas znajdziesz, cechuje wysoka jakość, trwałość, stabilność i wygoda korzystania. Stawiamy tylko na sprawdzonych producentów, dzięki temu możemy zagwarantować klientom, że z zakupów dokonanych w naszym sklepie będą w pełni usatysfakcjonowani.

Sztaluga trójnoga bukowa, a może sosnowa?

Drewniane sztalugi trójnożne wykonane są z wyselekcjonowanych rodzajów drewna, na przykład drewna bukowego pierwszej klasy, które jest impregnowane olejem meblowym. Dzięki temu otrzymujemy przedmiot trwały, z którego będziemy mogli korzystać przez wiele lat. Popularnym wyborem są również sztalugi trójnogie sosnowe. W zależności od Twoich preferencji oferujemy sztalugi malarskie typu trójnóg stabilizowane, z regulowaną wysokością półki, a także pozwalające na odchylenie podobrazia do pionu, dzięki czemu możemy wyeliminować refleksy świetlne.  

W zależności od rodzaju drewna, wielkości oraz wagi możesz wybierać spośród szerokiej oferty. Obejmuje ona zarówno sztalugi kompaktowe o niewielkich gabarytach, które z łatwością zabierzesz ze sobą gdziekolwiek będziesz jej potrzebował, jak i trójnogi, które będą niezastąpione w Twojej domowej pracowni.

Drewniane sztalugi trójnożne - gdzie możemy je wykorzystać?

Sztalugi trójnogi możesz z powodzeniem wykorzystywać w swoim atelier do malarstwa sztalugowego, do ekspozycji swoich prac w galerii sztuki, podczas wernisaży, jak i w plenerze, gdy potrzebujesz sprawdzonego sprzętu, by móc malować przez kilka godzin w wygodnej pozycji. Sztaluga malarska trójnóg jest również chętnie wybierana do pełnienia funkcji ekspozytora w takich miejscach jak na przykład restauracja, bar, hotel, sklep czy galeria. Jak widać, sztalugi trójnożne do pracy w studiu można wykorzystywać na różne sposoby i do różnych celów. W każdej z tych okoliczności sprawdzą się świetnie.

Sztalugi trójnożne do malowania obok farb, ołówków, pasteli czy odpowiedniego podłoża są niezbędnym elementem pracowni każdej osoby zainteresowanej malarstwem. Są funkcjonalne, stwarzają komfortowe warunki do pracy i pozwalają elegancko wyeksponować nasze prace.

Sztaluga malarska trójnóg będzie również doskonałym pomysłem na prezent dla każdego, kto chce poświęcić trochę więcej czasu swojej pasji. Dzięki ogromnemu wyborowi i zróżnicowanym cenom z łatwością znajdziemy sztalugę, która będzie dopasowana do poziomu zaawansowania obdarowanego i możliwości naszego portfela.  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl