Sprawdź więcej
Talens Van Gogh zestaw farb akrylowych 5x40 ml
Talens Van Gogh zestaw farb akrylowych 5x40 ml
80,50 zł 68,43 zł
szt.
Zestaw farb olejnych KOH-I-NOOR 10x16 ml
Zestaw farb olejnych KOH-I-NOOR 10x16 ml
115,00 zł 97,75 zł
szt.
Zestaw farb olejnych Faber Castell CREATIVE STUDIO 24x9ml
Zestaw farb olejnych Faber Castell CREATIVE STUDIO 24x9ml
127,00 zł 107,95 zł
szt.
Zestaw farb olejnych Talens ArtCreation 12x12ml
Zestaw farb olejnych Talens ArtCreation 12x12ml
58,00 zł 49,30 zł
szt.
Blok rysunkowy Clairefontaine KRAFT - 90g, A4, 100ark.
Blok rysunkowy Clairefontaine KRAFT - 90g, A4, 100ark.
29,50 zł 23,60 zł
szt.
Zestaw farb olejnych Lefranc & Bourgeois + akcesoria
Zestaw farb olejnych Lefranc & Bourgeois + akcesoria
135,00 zł 114,75 zł
szt.
Blok rysunkowy Clairefontaine KRAFT - 120g, A4, 50ark.
Blok rysunkowy Clairefontaine KRAFT - 120g, A4, 50ark.
25,00 zł 20,00 zł
szt.
Zestaw farb akrylowych Campus + sztaluga skrzynkowa
Zestaw farb akrylowych Campus + sztaluga skrzynkowa
380,00 zł 323,00 zł
szt.
Zestaw farb olejnych Lefranc & Bourgeois 12x10ml
Zestaw farb olejnych Lefranc & Bourgeois 12x10ml
67,00 zł 56,95 zł
szt.
Zestaw farb akrylowych Raphael Campus - 48x21ml
Zestaw farb akrylowych Raphael Campus - 48x21ml
320,00 zł 272,00 zł
szt.

Blog Świata Artysty

Zestaw farb akrylowych Daler Rowney Simply - 24x12ml

Cena: 75,00 zł 75.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Początki marki Daler Rowney sięgają roku 1793, kiedy to Richard i Thomas Rowney otworzyli w Londynie swój pierwszy lokal, w którym sprzedawali perfumy i peruki. Jako że wkrótce peruki wyszły z mody, Rowney’owie postanowili się przebranżowić i skoncentrowali się na produkcji farb. Osiągnęli godny uwagi sukces, zaopatrując w materiały takich artystów jak Constable czy Turner. Przez kolejne dwa stulecia firma wielokrotnie zmieniała położenie w obrębie Londynu, a międzyczasie wprowadzano liczne innowacje w produkcję farb olejnych i akwarelowych.

Prawdziwy sukces Rowney Company odniosło w 1963 roku, będąc pierwszą manufakturą w Europie, która wprowadziła na rynek farby akrylowe. W latach 70 i 80 farba akrylowa „Cryla” Rowney’a znalazła szerokie zastosowanie pośród artystów, co doprowadziło do powstania nowej ery w sztuce - później znanej jako Pop Art.  W tym okresie farb „Cryla” używało dwoje największych przedstawicieli tego nurtu, tj. Peter Blake i Bridget Riley.

Daler Rowney to inspirująca kreatywność od 1783 roku.

Uwolnij swoje myśli, rzucić wyzwanie i wkrocz na nowy grunt. Dzięki innowacjom produktowym marki  Daler Rowney łatwo rozpocząć kreatywną podróż.

Zestaw farb akrylowych Daler Rowney 24x12ml 

Farby akrylowe z serii Simply to doskonała propozycja dla początkujących artystów i hobbystów. Simply to dobrej jakości produkt w atrakcyjnej cenie. Farby łatwo mieszają się ze sobą i mogą być nakładane bezpośrednio z tubki, jak i rozcieńczane wodą. Mogą być używane na wszystkich standardowych powierzchniach, takich jak papier, tektura, karton, płótno, drewno, itd.

Zestaw zawiera 24 tubki po 12 ml, w kolorach: White, Cream, Lemon Yellow, Medium Yellow, Deep Yellow, Orange, Brilliant Red, Scarlet, Crimson, Portrait Pink, Magenta, Violet, Light Blue, Ultramarine, Dark Blue, Leaf Green, Medium Green, Light Green, Dark Green, Yellow Ochre, Light Brown, Raw Umber, Brown, Black

Wyprodukowane w Anglii.

UWAGA! Producent jest w trakcie zmiany opakowań, opakowania występują w dwóch wersjach kolorystycznych - wysyłane losowo.

Dane techniczne

Zestaw 12 sztuk
Opakowanie zestawu kartonik
Rodzaj akryle
Pojemność 12ml
Wykończenie błyszczące
Opakowanie farby tuba metalowa
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl