BRUSH PEN ECOLINE - NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Holenderska marka Talens stawia na nowatorskie i innowacyjne rozwiązania, proponowane osobom zaangażowanym w twórczość artystyczną, ale także wszystkim pasjonatom oraz uczniom. Brush Pen Ecoline to rewolucyjny przedmiot kreślarski, umożliwiający osiąganie efektu rozmycia akwareli, przy pomocy zaledwie kilku ruchów wygodnego w użyciu flamastra. Praca z markerami jest prosta i umożliwia bardzo dużą swobodę w kwestii mieszania kolorów, tworzenia barwnych przejść i rozmytych plam koloru. 

Brush Pen Ecoline

Konstrukcja markera przypomina najzwyklejszy flamaster, jednak dzięki wykorzystaniu specjalnej końcówki oraz tuszu, efekt uzyskany przy jego pomocy jest nieporównywalnie lepszy od klasycznych flamastrów. Przede wszystkim, markery Talens umożliwiają dużo większą wszechstronność. Zamiast tradycyjnego tuszu, każdy Brush Pen Ecoline wykorzystuje skoncentrowaną farbę akwarelową, dzięki czemu nie ma mowy ani o duszącym zapachu, ani o drażniących oczy oparach. Specjalnie zaprojektowana końcówka ma formę przypominającą ostro zakończony, syntetyczny pędzelek. Wszystko to sprawia, że już jedno pociągnięcie markera, pozwala na uzyskanie mocno nasyconego koloru, naniesionego na papier niemal jak przy wykorzystaniu pędzla. Brush Pen Ecoline to przydatne narzędzie do szybkiego wypełniania kolorem większych obszarów, a także do tworzenia oryginalnych gradientów i przejść kolorystycznych.

Niewątpliwą zaletą wykorzystania tuszu na bazie farby akwarelowej jest to, że jest on wodorozpuszczalny. Tworzenie płynnych przejść koloru jest możliwe na kilka sposobów - można posiłkować się specjalnym bezbarwnym blenderem. Jest to marker transferowy, przy pomocy którego bardzo szybko i precyzyjnie można rozmyć granice kolorów. Innym sposobem jest moczenie końcówki markera w farbie innego koloru, dzięki czemu powstanie kolor przejściowy. Brush Pen Ecoline sprawdza się także do tworzenia prac przy wykorzystaniu łączonych technik - naniesioną warstwę farby można rozmyć przy pomocy klasycznego pędzla i odrobiny wody. Końcówka markera umożliwia swobodny przepływ tuszu oraz zachowuje swój kształt przez długi czas. Brush Pen Ecoline zapewnia precyzję pracy, co sprawia, że znakomicie nadaje się do rysowania detali oraz do wykańczania prac wykonanych tradycyjnymi farbami. Markery występują w bardzo wielu odcieniach. Można dobierać je pojedynczo lub też zaopatrzyć się w gotowe zestawy. Sięgając po podobne narzędzia, warto jednak pamiętać także o odpowiednio grubym, chłonnym papierze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl