PERŁOWE FARBY AKWARELOWE FINETEC - DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK 0

Farby akwarelowe od marki FINETEC

Dzisiaj zajmiemy się perłowymi, wysoko gatunkowymi farbami akwarelowymi, niemieckiej marki FINETEC. To profesjonalne produkty przeznaczone zarówno dla artystów, jak i amatorów. W składzie posiadają mikę - miękki i piękny minerał, który jest odpowiedzialny za wysoki, perłowy połysk. Farby o średnicy 3cm umieszczone są w metalowej kasetce o wymiarach 22.5 x 9cm, która dzięki przemyślanej konstrukcji umożliwia wymianę plastikowych pojemniczków, w jakich znajdują się farby oraz posiada miejsce na przechowywanie pędzla. W opakowaniu znajduje się 12 kolorów:

1250 Amethyst , 1260 Sapphire Blue , 1270 Carribbean Green , 1213 Blue Silver, 1280 Deep Black, 1290 Mystic Colour, 1212 Pearl Silver, 1222 Pearl Gold,

1223 Crystal Gold, 1232 Orange Copper, 1240 Red, 1241 Purple

 

 

Farby są bardzo miękkie, a po rozcieńczeniu z wodą przybierają gęstą postać. Pozwalają uzyskać efekty od transparentności aż po pełne krycie. My wykorzystaliśmy je do stworzenia całości pracy, a także do wykończenia prac namalowanych klasycznymi akwarelami na papierze Clairefontaine Etival Grain Fin 200g. Z pewnością sprawdzą się świetnie przy dekorowaniu kart okolicznościowych, w scrapbookngu czy kaligrafii.

 

 

Prawdopodobnie zakochacie się w tych farbach tuż po otwarciu kasetki. Przyznamy, że mieliśmy wątpliwości co do zapewnianego całkowitego krycia, jednak zostały one rozwiane w mig po zrobieniu pierwszej smugi pędzlem. Malowanie tymi akwarelami to czysta przyjemność. Po skończeniu jednej pracy masz natychmiast ochotę zaczynać kolejną.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl